TAPK FESTIVALIO SAVANORIU

Tapk savanoriu ir prisijunk prie SUMMERBURST BALTIC 2016 komandos.

Savanoriavimas muzikos, kino ar meno festivaliuose ne tik garantuoja nemokamus bilietus, bet ir padeda susipažinti, kaip yra rengiami didieji renginiai.

 

Kaip tai vyksta?

Gali būti, kad šokio įkarštyje tau pradės atrodyti, kad festivaliai susiorganizuoja patys arba kokio nors stebuklo dėka. Tu klysti. Tiesą sakant, didieji vasaros renginiai reikalauja sunkaus darbo ir planavimo pastangų. Neretai šimtai (kartais net tūkstančiai) žmonių yra atsakingi už tai, kad festivalis pavyktų.

Mainais už darbą savanoriams siūlome nemokamus bilietus.

 

Ar reikalinga patirtis?

Dažniausiai patirtis nėra reikalinga, tačiau kartais reikia išklausyti mokymų kursą.

 

Ką man reikės daryti?

Savanoriams patikime daugybę darbų: apyrankių išdavimas, automobilių statymas, budėjimas prie įėjimo vartų, šiukšlių surinkimas ir t.t. Jei turite patirties, jums gali būti patikėta daugiau atsakomybės turinti veikla ar net vadovavimas visai savanorių grupei.

 

Ar aš praleisiu mėgiamo atlikėjo pasirodymą?

Žinoma, tu nematysi dalies festivalio atlikėjų pasirodymų, tačiau daugumai savanorių pats dalyvavimas festivalio rengime yra neįkainojama patirtis, atsverianti praleistą vieno ar kito atlikėjo pasirodymą. Kas gali būti geriau už naujas draugystes ar pagalbą kelio į Higienos zoną nerandančiam pasimetusiam reiveiriui?

 

Ar tai kainuoja?

Tai nieko nekainuoja. Tačiau gali būti išimčių, kada gali tikėtis sumokėti užstatą, kuris garantuotų, kad tikrai būsi vietoje, kai tavęs reikės, o nepranyksi amžiams reiverių minioje.

 

Kaip galiu dalyvauti?

Atsiųsk mums savo motyvacinį laišką ir CV šiuo elektroninio pašto adresu ir mes su tavimi susisieksime: volunteers@summerburstbaltic.com